ГОРЕЩО
ИЗХОДЪТ СЛЕД РЕВОЛЮЦИЯТА или как докато народът, който е искал истина, накрая ще остане измамен от собствените си говорители
Политологът Димитър Ганев: Следващата оставка ще бъде на Радев
Д-р Гълъбова ги разби: Тежко ни, ако лицата на протеста влязат в парламента
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Животът днес
Фандъкова разкри ще се увеличи ли цената на билета за градския транспорт в София
6349
на 02.04.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Не се предвижда увеличение на цената на билета в градския транспорт. Това заяви кметът на София Йорданка Фандъкова пред Нова телевизия.
препоръчано
Кметът на София коментира щетите след ураганния вятър у нас.
„Лошото време продължава вече трети ден. Получили сме нас 220 сигнали за паднали дървета, клони, ламарини. Всички екипи са мобилизирани и работят денонощно. Кодове за силен вятър е в сила и днес. Молбата ми е да бъдат закрепени всички предмети по балконите”, каза Фандъкова. И поясни, че вследствие на бурята има един пострадал със счупена ръка.
свързани новини
Фандъкова предоставя нова социална услуга на 1809 столичани
5759
на 17.03.2022
СОС разреши на Фандъкова да похарчи 300 000 лева за бежанци от Украйна
7062
на 10.03.2022
„Нека всички бъдем предпазливи по време на буря. Само в парковете са паднали 30 дървета”, каза още кметът на столицата.
Започна операцията за изтеглянето на танкера "Kairos" край Ахтопол
2845
преди 29 минути
Влаковете на БДЖ ще се движат по нов график от утре
4723
преди 1 часа
БДЖ обяви новия график за движение на влаковете
10025
преди 7 часа


