BG EN

Фандъкова става патрон на Виенския бал

ЧАС ПИК

Фандъкова става патрон на Виенския бал

3331
на 22.01.2015
Фандъкова става патрон на Виенския бал
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петнадесетият благотворителен Виенски бал в София ще мине под патронажа на посланика на Австрия Роланд Хаузер и кмета на София Йорданка Фандъкова, пише "24 часа". Светското събитие ще се състои на 21 февруари.

препоръчано

Парите, които организаторите съберат от кувертите и благотворителната томбола, ще бъдат дарени на сдружение “Деца с онкохематологични заболявания” и фондация “Конкордия”, която се грижи за деца и младежи с проблеми.

Балът ще бъде тържествено открит с полонеза, за гостите ще има специална томбола, среднощен кадрил и, разбира се, виенска кухня.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК