ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
Животът днес
Фандъкова: Съединението е целта, която предците ни постигнаха сами и заветът, който само заедно можем да опазим
11336
на 06.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съединението е целта, която предците ни постигнаха сами и заветът, който само заедно можем да опазим. Това написа кметът на София Йорданка Фандъкова в страницата си във Фейсбук по повод по повод 135 години от Съединението на Източна Румелия с Княжество България.
препоръчано
„Честит празник! Съединението - целта, която предците ни постигнаха сами и заветът, който само заедно можем да опазим. За това и днес е нужно да гледаме над дребните сметки на деня, да надскачаме егото и личната изгода, да преминаваме през отрицанието и фалша и да постъпваме с чест и достойнство, със съединени сили в името на България!“, посочва кметът на София.
свързани новини
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ! 135 години от Съединението
69249
на 06.09.2020


