BG EN

Фани Белнейска пред ПИК: Не ми казват дали разследването за смъртта на децата ми продължава

ЧАС ПИК

Фани Белнейска пред ПИК: Не ми казват дали разследването за смъртта на децата ми продължава

29271
на 02.01.2015
Фани Белнейска пред ПИК: Не ми казват дали разследването за смъртта на децата ми продължава
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Посрещнахме Нова година сами, а никой не ми се обажда да ми каже дали разследването за смъртта на децата ми продължава. Предполагам, че ако се стигне до нещо, ще ми се обадят". Това каза пред ПИК Фени Белнейска, попитана дали има информация за това приключило ли е разследването за убийството на двете й дъщери Росица и Христина. През 2014 г. подсъдимият за престъплението Лазар Колев получи доживотна присъда.

препоръчано

Попитана как ще коментира слуховете, че бивш кмет на град Пещера е премазал децата й с джипа си, жената отвърна: "Не мога нищо да ви кажа по този въпрос, аз предпочитам да запазя мълчание, надявам се по този начин да помогна разследващите да си свършат докрай работата". 

Така Фани Белнейска за пореден път намекна, че се съмнява, че освен Лазар Колев има и други замесени в драмата, която разплака България. 

"Вярвам, че ще се стигне и до другите замесени в това престъпление, за да може паметта на децата ми да е чиста", изрази надежда пред Нова година пред ПИК майката.

Двете сестри Росица и Христина Белнейски бяха открити мъртви на 30 януари 2006 година. Телата им бяха захвърлени в местност край Брацигово.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК