ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
Региони
ФАТАЛЕН ИЗБОР! Удавникът в Бургас е Спиридон от Аскри, сложил примка на врата си
8271
на 13.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
75-годишният Спиридон Х. е удавникът, който беше намерен около Моста в Бургас. Той е бил изкарана с въже около врата. Предполага се, че Спиридон е стегнал примката с цел да се обеси от Моста, но тя се е скъсала и той е паднал в морето, където се е удавил, съобщава "Бургас Инфо".
препоръчано
75-годишният мъж е от град Аскри. Той скочил от платформата на Моста с дрехите, а раницата си е оставил на брега. Полицията е открила обувките, очилата, както и шофьорската му книжка. Имал е и телефон, който е звънял няколко пъти, докато е траела операцията.
Припомняме, че мъжът направи фаталния скок в 19,00ч. тази вечер. За да изкара тялото му, пристигна граничен катер.
свързани новини
ЗЛОВЕЩО! Труп се носи около Моста в Бургас, викат лодка да го извади
13542
на 12.10.2017
Кучета от Общинския приют в Русе гостуваха на библиотеката
9167
преди 13 часа
Синята зона в Кюстендил ще е 51 евроцента за час от 1 януари
7654
преди 17 часа


