BG EN

Федерацията по плуване подозира саботаж с допинг скандала

Други спортове

Федерацията по плуване подозира саботаж с допинг скандала

5935
на 26.02.2021
Федерацията по плуване подозира саботаж с допинг скандала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Саботаж срещу националния отбор по плуване и Федерацията.

препоръчано

Така председателят на централата Георги Аврамчев определи ситуацията с тримата състезатели, дали положителни проби за анаболен стероид, предава Нова телевизия.

От федерацията категорично се обединиха около тезата, че треньорското ръководство или лекарския екип никога не са давали забранени субстанции на плувците ни. 

Аврамчев заподозря външна намеса или участие на чужди фактори в скандала с допинг пробите, като подчерта, че момента преди началото на Олимпийските игри е точно подбран.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК