BG EN

Фен на ЦСКА припадна в Дупница, изпил половин литър ром

ЧАС ПИК

Фен на ЦСКА припадна в Дупница, изпил половин литър ром

5312
на 30.11.2014
Фен на ЦСКА припадна в Дупница, изпил половин литър ром
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фен на ЦСКА припадна на стадиона в Дупница по време на мача от първенството на „А“ група "Марек"-ЦСКА след като изпи половин литър ром, съобщава struma.bg. Срещата завърши 0:0.

препоръчано

22-годишният И.Танов пристигнал с микробус от Елин Пелин с негови приятели, заклети фенове на червените. Докато се наслаждавал на играта на терена И. Танов се загрявал с ром. Към края на първото полувреме младежът се свлякъл на седалката и изпаднал в безсъзнание.

Приятелите му се развикали за помощ. Настанала суматоха в сектора за гости на стадиона. С линейката, която е на стадиона, И. Танов е закаран в Спешен център в Дупница. Приятелите му последвали линейката с микробуса, с който пристигнали в Дупница. Дежурните лекари сложили системи на запалянкото. Приятелите на И. Танов останали до леглото му и не се върнали да догледат мача. Те се информирали по телефона как върви играта на стадион "Бончук" в Дупница. След няколко вливания пациентът се съвзел и е пуснат да си ходи. 

Лекарите от Спешен център в Дупница коментираха,че за разлика от други пияни пацинети И. Танов не буйствал и се държал кротко.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК