ГОРЕЩО
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
САМО В ПИК! Георги Марков: Миграцията на ножа, третият пол и цензурата доведоха до патриотичния завой в Европа
ОТВЕТНА РЕАКЦИЯ! Блокада затваря три гранични пункта с РСМ в защита на македонските българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неизвестен фен на мениджъра на Челси Жозе Моуриньо си продаде колата, за да седне максимално близо до своя любимец. Специалния бе VIP гост на двубоя между Анди Мъри и Роджър Федерер от финалния мастърс в Лондон и през цялото време стискаше палци за представителя на домакините.
препоръчано
Това обаче не помогна на британеца и той падна тежко след 6:0, 6:1. Камерата и фотообективите пък често бяха насочвани към футболния спец, а при един от кадрите се видя и табелата с надпис:
"Продадох колата си, за да седна близо до Специалния". Дали Моуриньо е забелязал табелката зад себе си и дали е разговарял със запалянкото обаче така и не стана ясно./sportal.bg
Журналистката, предизвикала скандала с бащата на Меси, подаде оставка
10351
преди 3 часа
Бивш халф на Порто: Роналдо ме дразни, като котва е
9227
преди 4 часа
Анчелоти изригна след критиките: Световно не се печели в първия мач
7431
преди 6 часа
ВЪПРЕКИ СЕМЕЙНИТЕ ПРОБЛЕМИ: Меси остава на Световното
11487
преди 8 часа


