BG EN

Фермер дари 366-килограмова тиква за благотворителност

ШАРЕН СВЯТ

Фермер дари 366-килограмова тиква за благотворителност

5859
на 31.10.2015
Фермер дари 366-килограмова тиква за благотворителност

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Испанският фермер Мигел Юма дари 366,66-килограмова тиква на благотворителната католическа организация „Каритас”. Той позира заедно с тиквата си на традиционния пазар за зеленчуци на открито на централния площад в Леон, Северна Испания.

препоръчано

Тиквата спечели специална награда за рекорд на тазгодишния панаир на тиквите. Всеки, който искаше да я опита, имаше възможност срещу скромно дарение за организацията. Освен това, фермерът дари 50 килограма от тиквата на кухня за бедни, социално слаби и бездомници.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК