BG EN

Фестивалът "Каварна рок 2016"ще се проведе на 1, 2 и 3 юли

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Фестивалът "Каварна рок 2016"ще се проведе на 1, 2 и 3 юли

5437
на 29.06.2015
Фестивалът Каварна рок 2016ще се проведе на 1, 2 и 3 юли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

12 000 души посетиха десетото юбилейно издание на Kavarna Rock, приключило снощи с Twisted Sister, съобщиха организаторите. Финалът на феста донесе най-добрата новина, която феновете могат да очакват, а именно обявяването на датите за 2016-та. Догодина почитателите на рока ще се съберат отново със страхотни музиканти, с които да се забавляват на 1, 2 и 3 юли.

препоръчано

Организаторите ще отправят отново специално предложение за най-верните посетители на събитието, предлагайки промоционална цена за първите 1000 закупени билета, които ще бъдат пуснати в продажба още днес на цена от 70 лева. 
Десетата година на Kavarna Rock завърши с шоу от световна величина с групи като Twisted Sister, Whithin Temptation, Hammerfall и Unisonic. След невероятното изпълнение на Whithin Temptation в събота вечер, в неделя фестът завърши с достоен финал в присъствието на 12 000 фена, които изпяха култовите парчета на Twisted Sister заедно с вокала на бандата Дий Шнайдер. 


Една от големите възможности, които фестът предостави, беше срещата с Майкъл Киске – настоящ вокалист на Unisonic, който направи своето първо изпълнение в България на по време на Kavarna Rock. „Това е една от много много хубавите вечери, каквито не сме имали от много време насам. За такъв купон сме тук заедно с Twisted Sister, Candlemass и UFO!“, изрази възторга си вокалистът на Hammerfall Юаким Канс.

Една от групите със сериозна история зад гърба си - UFO предизвика хиляди усмивки с големите хитове, които нареждат британската рок банда в класациите на всички времена. Candlemass, Delain и Kamelot успяха да заредят с настроение хилядите почитатели на рок и метъл музиката, превръщайки всяко парче в минути от музикалната история на Kavarna Rock.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК