BG EN

Финансова инжекция: МВФ одобри отпускането на кредит от 6,5 млрд. долара на Еквадор

Америка

Финансова инжекция: МВФ одобри отпускането на кредит от 6,5 млрд. долара на Еквадор

4786
на 01.10.2020
Финансова инжекция: МВФ одобри отпускането на кредит от 6,5 млрд. долара на Еквадор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Международният валутен фонд (МВФ) одобри  отпускането на кредит на стойност 6,5 млрд. долара за Еквадор. Това съобщи RT,  като се позовава на изявление на президента на страната Ленин Морено.

препоръчано

„Обявявам, че кредитът бе съгласуван с МВФ днес в 10:30 часа с пълно единодушие”, заяви Морено.

Той уточни, че средствата ще бъдат насочени към подкрепа на пострадалите от ситуацията с коронавируса.

Кредитната програма е разчетена за 27 месеца.

 

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК