BG EN

Финансовият министър на Фрация заразен с коронавирус

Европа

Финансовият министър на Фрация заразен с коронавирус

10400
на 19.09.2020
Финансовият министър на Фрация заразен с коронавирус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Финансовият министър на Франция Брюно льо Мер обяви, че е дал положителен тест за коронавирус.

препоръчано

"Тази вечер се оказах положителен за COVID-19. Веднага отидох в изолация в дома си в съответствие с правителствените здравни разпоредби. Нямам симптоми. Ще остана в изолация в продължение на 7 дни. Продължавам да изпълнявам задълженията си", написа той в Туитър.

Новината идва, след като във Франция беше отечете рекорден брой от 13 215 нови случая в рамките на последните 24 часа, отбелязва БНР.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК