ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Финландската полиция задържа около 30 души, след като неонацистки марш в централната част на страната завърши със сблъсъци.
препоръчано
Демонстрацията бе организирана от Финското движение за съпротива. Тя е започнала мирно, но завършила след като протестиращите започнали да нападат минувачи и полицаи. Няма данни за ранени, но вероятно на задържаните ще бъдат повдигнати обвинения за неподчинение и нападения.
По-рано тази седмица над 10 000 души в Хелзинки протестираха срещу думите на лидера на Оли Имонен, че мечтае за "силна и смела нация, която да се брои срещу кошмара на мултикултурализма".
Близо 5,5% от населението на Финландия са от чуждестранен произход – главно руски и естонски. / АФП
свързани новини
Германски неонацисти заплашиха да обезглавят кмета на Трьоглиц
9175
на 07.04.2015
От днес дизелът в Черна гора ще е по-евтин, а бензинът – по-скъп
6929
преди 5 часа
Тръмп: Нетаняху трябва да бъде по-отговорен
7097
преди 5 часа
Иран може да получи достъп до 300 милиарда долара за инвестиции
7640
преди 5 часа


