BG EN

Фирма трови ежедневно въздуха в Севлиево

Региони

Фирма трови ежедневно въздуха в Севлиево

4585
на 19.06.2014
Фирма трови ежедневно въздуха в Севлиево
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общината в Селвиево се оплака от дейността на местна фирма, която трови въздуха в града. "Ежедневно сме свидетели на тежката, задушлива миризма, която се носи над част от града в резултат дейността на фирма „Севко трейд“. Потърпевши са всички граждани, най-вече тези, които са в близост до предприятието. Локалната пречиствателна станция за отпадъчни води, която е общинска собственост, не е в техническо състояние да осигури пречистването на водите от производствената дейност на предприятието", се казва в писмо на пресцентъра на общината. 

препоръчано

"Получихме и ново становище от РИОСВ, което сочи като източник на миризмите, точно локалната пречиствателна станция. Водиха се многократни разговори с управителите на дружеството, а на последната ни среща присъстваха общински съветници и граждани. Тогава ни увериха, че ще се поставят нови модулни съоръжения, които да подобрят дейността на пречиствателното съоръжение, за да няма миризми. Година по-късно нищо от обещаното не се случи", твърдят от общината и уточняват, че са пратили писмо фирмата да освободи пречиствателната станция.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от Петрохан е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК