ГОРЕЩО
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на футболната федерация на Палестина Джибрил Раджуб получи едногодишно наказание от Дисциплинарния комитет на Световната футболна централа (ФИФА).
препоръчано
В началото на юни той призова арабските и мюсюлмански фенове да изгорят снимки и фланелки на аржентинската звезда на Барселона Лионел Меси, ако той играе в приятелския мач срещу Израел. След това обаче тази среща беше отменена от съображения за сигурност.
Дисциплинарната комисия на ФИФА лиши Раджуб от права за 12 месеца и му наложи глоба от 20 хиляди швейцарски франка заради "подбуждане към омраза и насилие", информира Би Ти Ви.
свързани новини
Дел Пиеро готов да си плати, за да тренира с Меси
8953
на 07.08.2018
Меси отписа Аржентина за Мондиала
18018
на 29.05.2018
Огромно щастие за Меси
11469
на 10.03.2018


