ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съпругата на известния футболист Дейвид Бекъм, Виктория, публикувал в Twitter снимка, на която седи в прегръдките на непознат мъж.
Певицата предизвика бурни реакции в мрежата, с поведението си. Виктория Бекъм рядко е весела в обществото и толкова небрежна, дори и на снимките избягва да се смее.
Но бившата певица от "Spice Girls" изглежда доста се е забавлява, докато позира за снимката. Изненадващо, дизайнерката е зарязала високите токове и ги е заменила с удобни чехли. А под снимката е написала кратко „Пътувам със стил“.
На въпросите, какво ще каже Дейвид за това, Виктория доста се посмяла. По-късно се оказало, че мъжът, с който госпожа Бекъм се е снимала, всъщност е нейният фризьор и дългогодишен приятел Кен, пише HotArena.net.


