BG EN

Франк-Валтер Щайнмайер: Бежанската криза не трябва да внася конфликти на Балканите

ЕС

Франк-Валтер Щайнмайер: Бежанската криза не трябва да внася конфликти на Балканите

10712
на 22.10.2015
Франк-Валтер Щайнмайер: Бежанската криза не трябва да внася конфликти на Балканите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на външните работи на Германия Франк-Валтер Щайнмайер предупреди, че не бива да се допуска несъгласията около реакциите на мигрантската криза да доведат до нови сблъсъци между държавите от бивша Югославия, съобщи МИА.

препоръчано

Трябва да осигурим движението на мигрантите да не доведе до нови конфликти в региона, в който упорито работихме през последните години за успокояване на конфликтната ситуация след разпадането на Югославия, заяви Щайнмайер пред журналисти в Берлин. През последните няколко месеца стотици хиляди мигранти от Близкия изток преминават по балканския път в желание да стигнат до Западна Европа, информира БТА.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК