ГОРЕЩО
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
Разбрахте ли защо Христанов - Наглия е министър на народа? Народът му плаща масрафа да се изтяга във фотьойлите на правителствения ВИП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френските изтребители излетяха в понеделник от самолетоносача „Шарл де Гол“, който беше разположен съвсем скоро в източното Средиземноморие, като част от операция срещу групировката „Ислямска държава“ в Ирак и Сирия, съобщиха военни източници, цитирани от Фокус.
препоръчано
Не беше дадена информация по отношение на естеството на операцията.
Франция ще разположи самолетоносача "Шарл де Гол" в Персийския залив
13781
на 07.01.2015


