ГОРЕЩО
Гюров на тръни - Съдът на ЕС се произнася по запитването за конфликт на интереси. Каквото и да се случи, сектата ще врещи, а последната дума е на Йотова...
Възможно е пренареждане на победителите - топсоциолог посочи плюсовете в кампаниите на ГЕРБ и ДПС, и какво дърпа надолу ППДБ и Радев
БЕЗПОЩАДНО ТОЧНО: Янкулов и Цицелков са позор, както и другите, които ги събраха от кол и въже кукловодите, които инсталираха плюшения служебен премиер
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Девет часа след началото на гласуването, избирателната активност на парламентарните избори във Франция е 40,75%, съобщиха от Министерството на вътрешните работи на страната, предава AFP, цитирана от "Фокус".
Това е с около 8% по-ниска избирателна активност в сравнение с 2012 г. Ако тази тенденция продължи, то това ще бъде най-ниската избирателна активност от около шест десетилетия на първия тур от парламентарните избори.
препоръчано
свързани новини
МВнР: Очаква се транспортна стачка в Белгия
5465
преди 1 часа
Испания въвежда система за борба с речта на омразата
6862
преди 2 часа


