ГОРЕЩО
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
Проф. Андрей Чорбанов с ВАЖНА НОВИНА: Хантавирусът не е заплаха, малко вероятно е да има епидемия
Барселона ще стане шампион в Ел Класико
БЛОКАДА В СОФИЯ! Полицията спира движението заради колоездачната обиколка Giro d’Italia - ето къде
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френската Социалистическа партия е готова в неделя да избере своя кандидат за тазгодишните президентски избори, съобщава агенция Reuters.
препоръчано
Това ще се случи след балотаж между настроения позитивно спрямо бизнеса бивш премиер Манюел Валс и крайнодесния депутат Беноа Амон.
Амон, който често е сравняван с лидера на британската Лейбъристка партия, Джереми Корбин, е фаворит да победи Валс в основното гласуване, но има малък шанс да спечели президентската надпревара след пет години на непопулярно социалистическо управление на Франция.
Предварителните проучвания показват, че никой от мъжете няма да събере достатъчно подкрепа, за да отиде на балотаж през май.
Външният министър отива в Брюксел в понеделник
7214
преди 32 минути
Дрон предизвика пожар на кораб, пристигащ в катарски води от Абу Даби
2897
преди 35 минути
Какво е работила Кейт Мидълтън преди да влезе в кралското семейство?
9232
преди 55 минути


