BG EN

Френският посланик категорично отказа да коментира версията на "Атака"

ЧАС ПИК

Френският посланик категорично отказа да коментира версията на "Атака"

5900
на 14.01.2014
Френският посланик категорично отказа да коментира версията на Атака
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френският посланик категорично отказа да коментира версията на „Атака” за случката на летище Варна. Така Ксавие Лапер дьо Кабан даде да се разбере, че слага край на публичността по скандала с лидера на националистите Волен Сидеров. „Какво мислите?! Аз мога ли да имам желание да коментирам?! Мисля, че не”, заяви Дьо Кабан, информира Би Ти Ви.

препоръчано

„Естествено, аз не съм българин, както ми каза един човек в едно кафене онзи ден, защото аз му казах - той пушеше в заведението, което мисля, че е забранено. Този човек ми каза, че щом съм чужденец, аз няма да искам българския закон да бъде спазен. Така! Аз съм чужденец, така че може би моят български не е много добър, но мисля, че беше ясно, че не искам да коментирам повече!”, категоричен бе френският дипломат.

Искането на прокуратурата за сваляне на имунитета на Волен Сидеров се очаква да бъде една от първите точки в дневния ред на парламента в сряда, когато депутатите отново се връщат на работните си места след близо едномесечна ваканция.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК