ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Фронтменът на „Аеросмит” Стивън Тайлър е зле! Групата отмени 4 концерта
24945
на 27.09.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фронтменът на „Аеросмит” Стивън Тайлър има „неочакван здравословен проблем”, който принуди групата да отмени четири концерта в Южна Америка – в Бразилия, Чили, Аржентина и Мексико.
препоръчано
В изявлението на групата не се посочва какъв е здравословният проблем на Тайлър, но заради него временно той не може нито да пътува, нито да изнася концерти.
През 2006 г. Тайлър се подложи на операция на гласните струни.
Сега той се извини на феновете си в Южна Америка за отменените концерти, като призна, че се чувства, сякаш ги е разочаровал и заяви, че се надява да се върне на сцената.
„Аеросмит” изнесе концерти в Рио де Жанейро миналата седмица и в Сао Пауло в понеделник.
Арх. Деляна Панайотова е назначена за началник на ДНСК
4434
преди 41 минути
Нови правила за втората пенсия: Какво трябва да знаят осигурените преди 2027 г.
5889
преди 58 минути


