ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бившият министър на земеделието Васил Грудев с ТОП АНАЛИЗ - ето как властта ще успее да овладее монопола на търговските вериги (ВИДЕО)
Лекари отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-годишно момиче
Вицепремиерът Пеканов КАТЕГОРИЧЕН: Никакво поскъпване на водата, даже да ни го налагат от Брюксел
Неврохирурзите от „Софиямед“ извършиха щадяща ендоскопска операция на тумор на хипофизата през носа (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Досегашният временен треньор на Славия Владимир Иванов-Фугата отказва да влезе в щаба на новия наставник Александър Тарханов.
препоръчано
Бившият национал, който е бил шампион на България с три различни отбора, не е бил съгласен с предложения му пост. Той пое най-стария столичен клуб на пожар след оставката на Иван Колев и постигна три поредни победи. Не е ясно дали Иванов ще остане под някаква форма в Славия. Преди това той бе директор на школата.
Така за момента единственият помощ на руснака Тарханов ще бъде Мартин Кушев.
Руснаци идват на проби в Славия
2926
на 04.01.2016


