ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пече се раздяла между ЦСКА и трима от чуждестранните футболисти на клуба, акцентира "Топспорт", позовавайки се на информация на португалското издание "Maisfutebol". Допълва се, че раздялата между ЦСКА и въпросните играчи ще се случи най-късно след края на сезона.
Става въпрос за Тиаго Родригес, Рубен Пинто и Енрике Рафаел.
Любопитното в случая е, че Тиаго поднови договора си с "червените" през миналата година, когато парафира нов контракт за период от три години. Рубен Пинто вече работи по намирането на нов отбор. Неговият договор с "армейците" изтича в края на този сезон.
Сочи се, че Енрике Рафаел има няколко предложения от Европа, но не е изключено и да се завърне в Бразилия.
препоръчано
свързани новини
Чуждестранен халф се отдалечава рязко от ЦСКА...
17602
на 18.04.2020
Раул Албентоса: В ЦСКА се чувствах...
19415
на 18.04.2020
ФУТБОЛНА БОМБА: Сочат, че има "да" между ЦСКА и...
52970
на 17.04.2020


