ГОРЕЩО
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Брат Аргиров си купи кюлчета злато за 20 бона
Футбол
ФУТБОЛНА БОМБА! Чуждестранни медии гърмят: Левски може да фалира до 10 дни, разрухата е тотална...
25053
на 08.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чуждестранни медии отделят сериозно внимание на случващото се в Левски, акцентира "Топспорт".
Един от най-големите спортни сайтове в Хърватия - index.hr пише за случващото се на "Герена": "Пандемията от коронавирус е влошила положението в клуба и има вероятност той да фалира през следващите 10 дни", пишат там.
Друг местен сайт - telegram.hr, отбелязва: "Черни дни за Левски, клубът е на ръба на финансов колапс".
В Сърбия също, не подминават темата: "Популярен клуб пред банкрут. Коронавирусът може да "загаси" Левски", пишaт в Сърбия.
"Тотална разруха, ще си замине ли един от клубовете с най-много трофеи на Балканите", пише друго сръбско издание.
препоръчано
свързани новини
Павел Колев с тежка фраза за ситуацията на "Герена"
51829
на 05.05.2020
"ГЕРЕНА" СЕ ТРЕСЕ: Още играчи пред раздяла с Левски. Ето кои
37763
на 05.05.2020


