ГОРЕЩО
"Прогресивна България" номинира бивш служебен министър за подуправител на НЗОК
ПОТРЕС! 19-годишна шофьорка шокира полицаите - вижте как дрифти из София (ВИДЕО)
Избраха Мариан Маринов за шеф на Следствието
Изненадващо писмо в НС - омбудсманът не иска да има нищо общо с процедурата по предсрочното освобождаване на главния прокурор
ПЪРВО В ПИК! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - две адвокатки го бранят (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Световният шампион по бокс в тежка категория Тайсън Фюри уведоми почитателите си, че могат да очакват "голяма новина" за следващия му бой.
препоръчано
27-годишният британец ще се изправи срещу неочакван противник и контрактът трябва да стане факт в скоро време. Фюри написа в своя микроблог в "Туитър", че му се е наложило да пътува за Лондон по повод подписването на голям бой. Така той намекна, че следващият му съперник няма да е Владимир Кличко.
Други евентуални боксьори, които могат да се изправят срещу 206-сантиметровия Фюри са американеца Дионтер Уайлдър, британеца Антъни Джошуа и Вячеслав Глазков от Украйна.
Мейуедър: Бях заложил на Фюри срещу Кличко
9756
на 12.02.2016


