BG EN

Хамстера готов за делото "Октопод"

ЧАС ПИК

Хамстера готов за делото "Октопод"

8927
на 15.05.2013
Хамстера готов за делото Октопод
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подсъдимият по делото "Октопод" Антон Петров - Хамстера вече се чувства по-добре и ще може да участва в утрешното заседание по мегаделото. Това разкри пред ПИК адвокат Ваня Траянова.

препоръчано

Припомняме, че Хамстера претърпя тежка операция на крака, която отложи последното съдебно заседание.  Преди това адвоката му протестира, че болният е прикован с белезници за леглото, часове преди хирургическата намеса.

Веднага след скандалните разкрития на юристката, прокурора по делото Момчил Момчев пое ангажимент да провери при какви условия е настанен Хамстера в болницата.

"Очаква се утре да бъдат разпитани свидетели, които няма какво да кажат срещу клиента ми. Както виждате досега, нито един от разпитаните не е дал показания срещу Антон Петров", каза Ваня Траянова.

Обвиненията по "Октопод" са за образуване и ръководене на организирана престъпна група, която чрез използване на сила или внушаване на страх сключва сделки или извлича облаги.

Пред Темида са изправени Алексей Петров, Антон Петров, Кирил Топалов, Марчело Джотолов, Янко Попов и Цеко Йорданов.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК