BG EN

Хамстера пред ПИК: Цветанов не само подслушваше, но и манипулираше разговори

ЧАС ПИК

Хамстера пред ПИК: Цветанов не само подслушваше, но и манипулираше разговори

30712
на 16.05.2013
Хамстера пред ПИК: Цветанов не само подслушваше, но и манипулираше разговори
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не искам да коментирам това, дали бившият вътрешен министър Цветан Цветанов ще влезе в затвора или ще отърве кожата. Има си компетентни хора, които трябва да вземат това решение. По-лошото за цялото общество е това, че те не само подслушваха незаконно разговори, но и манипулираха след това записите им". Това каза пред Агенция ПИК Антон Петров - Хамстера, подсъдим по делото "Октопод".
Той заяви, че следи внимателно скандала със СРС-тата, но иска да се въздържи от коментар и чака институциите да си свършат работата. "Аз ще изчистя името си от този скандал с проститутките, защото не съм се занимавал с подобно нещо", обясни Хамстера.

Срещу него е повдигнато обвинение, че е ръководил престъпра група, която е предлагала ВИП проститутки на заможни клиенти. Според прокурорите 60 публични домове са обслужвали похотливите желания на клиенти, сред които и много ВИП-персони. Над 100 човека са отговаряли за въпросните бардаци, твърди държавното обвинение.

 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК