BG EN

Хановер 96 пожела звездата на Черно море

Футбол

Хановер 96 пожела звездата на Черно море

3435
на 10.08.2022
Хановер 96 пожела звездата на Черно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втородивизионният немски Хановер 96 се оглежда за нов нападател, пишат медиите в страната, а сред спряганите имена е това на футболиста на Черно море Евгений Сердюк.

препоръчано

Той подписа с варненци през септември миналата година, като в 23 мача има 13 гола.

Хановер от своя страна започна слабо сезона във Втора Бундеслига и след първите три мача има само 1 точка. В последния си мач пък тимът загуби с 4:2 от Падерборн като гост. Иначе интерес от чужбина има и към младия Велислав Василев.

За последния двубой с Берое под Аязмото, спечелен с 2:0 от Черно море, той остана извън групата. Сердюк пък тогава отбеляза първото попадение от дузпа.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК