ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЧЕЗ няма никаквa вина в инцидента с починалото от токов удар дете. Това заяви председателят на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране (ДКЕВР) Евгения Харитонова.
препоръчано
“Някакво дете се правило на юнак и предишния ден скъсало единия проводник. В същото време, от тези старите селски радиоточки, от които видяхме всички висящи проводници, те са скъсани. При нарушената изолация на проводника, просто дава преходно късо”, разясни казуса Евгения Харитонова.
Според нея трябва да се изчака и заключението на разследващите случая, преди да се правят оценки и да се издават присъди.
свързани новини
Търсят виновник от ЧЕЗ за смъртта на четвъртокласника
5259
на 20.05.2013
Четвъртокласник почина от токов удар в двора на училище
9571
на 20.05.2013
Работник пострада при трудова злополука в завод в Исперих
10108
преди 8 часа
Тийнейджъри се разбиха с тротинетка в еленско село
11251
преди 9 часа
Камион за боклук горя край село Яна
7549
преди 10 часа


