ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Община Хасково ще иска държавата да възстанови парите, които в момента се дават за минерална вода за детските градини, училищата и социалните заведения. Засега няма направени сметки колко са разходвани.
препоръчано
Кметът Добри Беливанов вече е написал писмо до Министерски съвет, информираха от общината.
Заради урановата криза и забраната от здравната инспекция за консумация на отровената вода, от кметството започнаха да купуват бутилирана. Все още не е ясно и докога ще продължи кризата.
свързани новини
ЛОШИ НОВИНИ! Водата в Хасково остава негодна за пиене
10793
на 27.04.2017
От Областна администрация информираха, че до 2 май трябва да има изготвено инвестиционно предложение от МРРБ, МОСВ и Министерство на здравеопазването за справяне с проблема.
Мощна буря с градушка помете Монтана
16485
преди 4 часа
Пожар пламна в депо за гуми във Варна
9208
преди 6 часа
Втори ден издирват 75-годишен мъж в района на село Фотиново
10181
преди 10 часа
Варненски рибари извадиха 10 тона отпадъци от Черно море
11534
преди 13 часа


