ГОРЕЩО
Правителството предприема мерки в подкрепа на транспортния бранш и за устойчивото развитие на сектора
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След искане на прокуратурата: Съдът задържа Васил от "Калашниците" за мелето на "Челопешко шосе"
Гълъб Донев с последни новини за бюджета
Радев се срещна с КНСБ - ето какво заяви пред синдикатите
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бизнес делегация от Хасковска област, ще участва в икономически форум в Одрин днес, съобщават от областна администрация. Поканата за трансграничния форум е на областния управител на област Одрин Дорсун Али Шахин.
препоръчано
Българската делегация е от бизнесмени от Хасковската търговско-промишлена палата, която ще се срещне с членове на Одринската търговско промишлена палата, пише topnovini.bg.
На форума ще бъдат презентирани подробно икономическите профили на областите Одрин и Хасково и ще се търсят нови възможности за двустранни бизнес партньорства, които ще допринесат за развитието на трансграничния регион.
свързани новини
Обраха частен дом в Хасково
9079
на 11.09.2015
Авария остави без вода Нова Загора и осем села
4933
преди 5 часа
Нова Загора и осем села останаха на сухо заради авария
4216
преди 8 часа
Централна улица в Благоевград ще бъде затворена от утре, заради ремонт
7008
преди 20 часа


