ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Кюстендил е установен 59-годишен мъж от Дупница, издирван заради влязла в сила присъда, съобщиха от Областна дирекция на МВР – Кюстендил.
препоръчано
Служители на Районно управление - Кюстендил са установили и задържали 59-годишния дупничанин, който е бил обявен за издирване и с влязла в сила присъда на Кюстендилски окръжен съд. Мъжът е предаден на Областна служба “Изпълнение на наказанията” – Кюстендил.
Задържаха издирван от Белгия в Павликени, гледал канабис
4920
на 17.07.2015


