ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хванаха кражба на ток в Перник, съобщиха от полицията.
препоръчано
Униформени, съвместно с представители на електроразпределителното дружество, са проверили жилищна сграда на ул. „Елена“.
Констатирано е неправомерно присъединяване към електропреносната мрежа, с което били създадени условия за непълно отчитане на потребената електрическа енергия.
Установен е собственикът на сградата. Разследването по случая продължава под ръководството на прокуратурата.
Законът предвижда лишаване от свобода до 5 години и глоба до 15 хиляди лева.
АРСЕНАЛ: Незаконни оръжия и боеприпаси иззети от къща видинското село
11034
преди 7 часа
Нападнаха с удари мъж на паркинг в Кърджали
8903
преди 9 часа
МИСТЕРИЯТА "ИВАНА": Бащата поиска ексхумация, даде сигнал до ГДБОП
77444
преди 9 часа


