ГОРЕЩО
„Агрион“ стартира директни договаряния за земя под наем и аренда
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Йотова подписа указа за свикване на Народното събрание
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Незаконно притежавано оръжие и боеприпаси са иззети от жител на септемврийското село Семчиново, съобщиха от ОДМВР-Пазарджик.
препоръчано
Тази нощ в близост до минералния плаж край Белово екип на подвижната горска стража при ДГС-Белово засякъл 66-годишен мъж с инициали С.Й. В автомобилът си мъжът превозвал гладкоцевна пушка 12-ти калибър „ИЖ” и два патрона за нея. Той не притежавал необходимото разрешение за носене и съхранение на оръжието и боеприпасите. На място пристигнала дежурна група от Районно управление „Полиция”-Септември, която извършила оглед и иззела пушката и патроните. С.Й. е задържан в ареста, а спрямо него е образувано бързо производство.
свързани новини
Полицаи от Враца иззеха незаконно притежавано оръжие и боеприпаси
9094
на 11.08.2015
Полагат финалния асфалт на бул. Стамболийски в София
108
преди 8 минути
ЗАРАЗАТА: 191 станаха болните с морбили
2694
преди 41 минути
Тестват сирените за оповестяване в Банско, Добринище и Места
4147
преди 3 часа
Възстановяват водоподаването към 11 ямболски села
7524
преди 16 часа


