ГОРЕЩО
ОПАСНА ЖЕГА! Горещо време, температурата гони 39°, КОДЪТ Е ЖЪЛТ (КАРТИ)
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 13 януари, около 21.10 часа, в с. Смирненски на ул. "Цар Асен", при извършена полицейска проверка е установено, че Б.А. на 41 години, управлява лек автомобил «Фолксваген», с концентрация на алкохол в издишаните въздушни пари над 1,2 на хиляда, установено по надлежният ред с техническо средство, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи Русе.
препоръчано
На Б.А. е съставен акт за установено административно нарушение и е издаден талон за медицинско изследване. Б.А. не е дал кръвна проба за изследване. По случая срещу Б.А. на 41 години е образувано бързо полицейско производство.
свързани новини
Пиян шофьор заловиха край Камбурово
6704
на 13.01.2016
Забраниха къпането и плуването в Дунав край Русе
13780
преди 11 часа
Пожар лумна между два квартала на Пловдив, хората притеснени
12863
преди 18 часа
НАСРЕД ЖЕГИТЕ: Половин Хасково без вода в понеделник
9121
преди 22 часа


