ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама души загинаха при катастрофа с хеликоптер близо до Жешов, югоизточна Полша. Това съобщи говорителят на местната пожарна Марчин Бетлея, цитиран от полската новинарска агенция ПАП.
препоръчано
„Хеликоптер Robinson R44 се разби близо до град Малава“, каза Бетлея пред ПАП.
„Двама души загинаха“, добави служителят.
Министърът на инфраструктурата Дариуш Климчак обяви в социалната платформа X, че властите разследват мястото, за да установят причините и пълните обстоятелства около инцидента.
Хеликоптер се разби в Дагестан, четирима души загинаха
7469
на 07.11.2025


