ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на Аржентина Херардо Мартино хвърли оставка месец преди олимпиадата в Рио де Жанейро. "Нямам повече желание за тази работа, ако продължа, това ще донесе повече злини на отбора", е казал Мартино пред шефа на федерацията Клаудио Фабиан Тапия.
Така хаосът с участието на Аржентина на футболния турнир на олимпиадата стана пълен. Досега Мартино се оплакваше, че няма играчи, тъй като нито един от местните клубове не пускаше футболистите си. Сега пък няма и кой да ги тренира.
Футболният турнир в Рио започва на 3 август, а Аржентина е в група с Португалия, Хондурас и Алжир.
препоръчано
Херардо Мартино: Ако бях Меси, нямаше да играя за националния отбор
4888
на 05.08.2015
Официално: Херардо Мартино е новият треньор на Барселона
5133
на 23.07.2013


