ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на Спартак (Варна) пристигнаха в Турция и по-късно днес ще проведат първата си тренировка в Анталия.
препоръчано
Към тима се присъедини десетото ново попълнение - юношата на Лудогорец Иван Йорданов, който идва под наем от Разград. Йорданов е национал на България, като изигра едно полувреме срещу Северна Македония.
До дни се очаква и перлата в селекцията Маузиньо. Неговото идване се забави, но очакванията са офанзивният халф да се превърне сред най-добрите чужденци у нас.
На турска земя варненци ще изиграят четири проверки – срещу Черноморец Одеса на 21 януари, Малишево Коксово - 25-и, Спартак Минаж Украйна – 29-и и Македония Гьорче Петров – 2-ри февруари.
свързани новини
Разкриха заплатите на Херо и щаба му в Спартак (Варна)
19784
на 23.12.2022
УДАР: ЦСКА загуби халф за подновяването на сезона
8120
преди 9 часа
Хьогмо самоуверен: Обичаме да играем в подобна атмосфера
7495
преди 11 часа
ПАК МИРИШЕ НА ТРАНСФЕР: Три клуба от Серия А следят халф на ЦСКА 1948
6370
преди 13 часа
ОТПИСАХА ГИ: ЦСКА приключи с двама чужденци
10289
преди 13 часа


