ГОРЕЩО
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Телевизионната компанията Ен Би Си ще снима минисериал за Хилари Клинтън, съобщи Ройтерс. 4-часовият сюжет ще разказва за живота на бившата първа дама и бивш държавен секретар на САЩ в Белия дом по времето на втория президентски мандат на съпруга Бил Клинтън. Точно тогава се разрази аферата "Моника Люински".
В ролята на Хилари ще се превъплати пищната актриса Даян Лейн. Все още не е ясно кой ще играе Бил Клинтън. С този филм Ен Би Си се надява да вдигне рейтинга си.
препоръчано
Временният президент на Венецуела отива в САЩ
10586
преди 7 часа
Тръмп обяви от Давос "Вечно споразумение за Гренландия“
42965
преди 8 часа


