BG EN

Хиляди останаха без ток заради мъж, който прави коремни преси върху стълб

Азия

Хиляди останаха без ток заради мъж, който прави коремни преси върху стълб

4140
на 23.02.2021
Хиляди останаха без ток заради мъж, който прави коремни преси върху стълб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Китаец, провесен върху електрически стълб, за да прави коремни преси, предизвика огромно прекъсване в енергоснабдяването, което потопи в мрак хиляди домакинства, предава Франс прес.

препоръчано

Необичайната сцена се разиграла неделя вечерта в огромния мегаполис Чънду с 16,5 милиона жители.

Мъжът, чието име не беше съобщено, не пострада при причинената от него авария. Той беше арестуван от полицията. Инцидентът беше заснет на видео, разпространено в социалните мрежи.

На него се вижда как китаецът е опрял гръб на стълба и виси във въздуха на около 10 метра височина. С вкопчени крака в дирека, той прегъва тялото си със силата на коремните мускули. Китайските медии излязоха с предупреждение да не се следва опасния пример на арестувания гражданин.

От съображение за сигурност местната електрическа компания била принудена да спре тока на десетки хиляди домакинства, докато бъде свален от стълба фитнес ентусиастът.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 юли - Стрелците да се подготвят за сериозни промени, Козирозите днес са в отлична форма САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 юли - Стрелците да се подготвят за сериозни промени, Козирозите днес са в отлична форма
ПИК TV x
Политолог пред ПИК TV: Вотовете губят парламентарно време, но сплотяват кабинета – може да изкара пълен мандат Политолог пред ПИК TV: Вотовете губят парламентарно време, но сплотяват кабинета – може да изкара пълен мандат
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента