ГОРЕЩО
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Тир се вряза в кола в насрещното на "Тракия", загинаха две деца и възрастен
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хиляди риби замръзнаха за секунди по норвежкото крайбрежие, след като силни ветрове доведоха до внезапното падане на температурите до почти минус 8 градуса. Огромен пасаж от херинга се намираше прекалено близо до повърхността, когато водата внезапно замръзна и рибите се оказаха вцепенени от леда по средата на пътя си, пише The Independent.
препоръчано
„Обикновено рибите плуват под ледовете, но този път просто не са имали късмет”, посочва биологът Арил Слоте. Той уточнява, че херингата може да се е приближила толкова до брега, тъй като е била преследвана от хищници, вероятно китове.


