ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хиляди се събраха за протест в центъра на Виена с искане да бъдат проведени нови избори, след като дясното правителство на Австрия бе разтърсено от корупционен скандал, информира ДПА.
препоръчано
Протестът бе провокиран от скандала с тайно заснето видео, което показва вицеканцлера и лидер на крайнодесните Хайнц-Кристиан Щрахе, който изглежда предлага държавни договори в замяна на политически услуги в Ибиза през 2017 г.
свързани новини
Крайнодесният вицеканцлер на Австрия хвърли оставка заради „Аферата Ибиса“
12299
на 18.05.2019
По-рано днес Щрахе подаде оставка, припомня ДПА. По-късно в изявление до медиите беше съобщено, че цялото правителство на страната подава оставка.
Европейска норма за акциз върху суровия тютюн тормози производителите
10547
преди 16 часа
Опровергаха спекулациите в мрежата за стопиране на еврото по жалба на Гечев
73073
на 05.12.2025


