ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ИЗНЕНАДВАЩО: ЕП не свали имунитета на Никола Минчев
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С усмивка започна изборният ден в областта. Обаждане от секция в Асеновград разсмя служителите на РИК 17, след като служителка обяви: "Христос не се яви".
препоръчано
Става дума за член на СИК с име Христос Димитров.
Първата реакция на служител от РИК 17 била: "Ами ще го чакаме на Коледа".
Авария остави без вода Нова Загора и осем села
4622
преди 2 часа
Нова Загора и осем села останаха на сухо заради авария
4087
преди 6 часа
Централна улица в Благоевград ще бъде затворена от утре, заради ремонт
6930
преди 18 часа


