ХИТ НА ДЕНЯ: Марешки изкука на рождения си ден! Честити си сам празника, пожела си да работи за Родината с богатия си житейски опит
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожелавам си да продължа да работя за доброто на България и на народа. Това сподели на личната си страница във Фейсбук Веселин Марешки по повод рождения си ден. Няма майтап, лидерът на "Воля" се честити сам празника. От официалното съобщение не става ясно само едно - Веселин ли е поздравил Марешки или Марешки - Веселин. Феновете на новия странен индивид в българската политика са в неведение и тръпнат.
Лидерът на ВОЛЯ и зам.-председател на НС днес става на 52. Според него това е възраст, на която вече имаш достатъчно натрупан житейски и професионален опит, както и още много мечти и работа за вършене.
"За един успял в личен план човек, най-ценното е да има възможността да направи нещо добро и за Родината си. Това си пожелавам днес -да продължа с вашата подкрепа по избрания път", тупа се сам по рамото Марешки.
Той благодари и на екипа си, който го изненадал с оригинална видеочеститка и за по-малко от час е гледана от хиляди потребители на социалната мрежа.


