BG EN

ХИТ СЛЕД ХИТ! Видял от софиянец и повторил… Пльос колата на тротоара!

Региони

ХИТ СЛЕД ХИТ! Видял от софиянец и повторил… Пльос колата на тротоара!

8236
на 08.05.2017
ХИТ СЛЕД ХИТ! Видял от софиянец и повторил… Пльос колата на тротоара!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Видял от софиянец и повторил… Така продължаваме темата за наглото паркиране в Пловдив. По-рано пуснахме снимка на тарикат от София, който пльоснал колата си на тротоара.

препоръчано

Сега, пловдивчанин, е решил да не пада по-ниско.

Няма по-сладко нещо за наглеца от превземането на тротоар. Това направил водач на пловдивски мерцедес. Той окупирал цялото пространство на булевард „Найчо Цанов” пред търговските обекти, съобщава трафикнюз.

Може би ще си кажете: „Е, какво толкова, слязъл за 2 минути да си свърши работа в някой магазин”. Да, ама не. Колата, по думите на читател, който ни изпрати сигнала, стояла в това положение близо 4 часа.“ 

На един от фотосите се вижда как жена с пазарска чанта едва преминава между превозното средство и сградата.

„Ами ако това бе инвалид или колоездач, или майка с количка? Къде да отидат? На булеварда ли и да ги отнесе някоя кола”, възмутено пита читателят ни.

Иначе това се оказва едно от любимите места на нарушителите в Пловдив.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК