ГОРЕЩО
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Хладнокръвно! Съветник по национална сигурност на САЩ: Нямаме притеснения около информацията за Джаред Кушнер и тайния канал за комуникация с Москва
7576
на 28.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съветникът за национална сигурност на Съединените щати Хърбърт Макмастър смята, че е нормално да се използват тайни канали за комуникации, съобщава „войс ъф Америка“, цитирани от Фокус.
препоръчано
Този коментар той направи във връзка с излязлата информация, че зетят на американския президент Доналд Тръмп Джаред Кшнер е искал да се създаде такъв канал с Кремъл.
„Имаме тайни канали за комуникация с много държави. Така че като цяло, такъв вид комуникация позволява да се общува по един дискретен начин“, обясни Макмастър.
свързани новини
Джаред Къшнър се е опитвал да създаде таен и защитен канал за връзка с Кремъл
25257
на 27.05.2017
Украйна е изпратила експерти по ПВО в Близкия изток
1196
преди 7 минути
Десетки са ранените войници в Иран, призна Пентагонът
2213
преди 10 минути
Руски хакери атакуват WhatsApp в Нидерландия
2238
преди 25 минути
Доставените от „Боинг“ самолети през февруари достигат максимум от 2017 г.
4655
преди 35 минути


