BG EN

Холандското правителство оцеля при вот на недоверие

ЕС

Холандското правителство оцеля при вот на недоверие

8514
на 14.02.2018
Холандското правителство оцеля при вот на недоверие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Правителството на премиера Марк Рюте оцеля при гласуване на вот на недоверие късно тази вечер, предаде AFP, цитирана от Фокус. 
Вотът на недоверие бе предизвикан от крайно-десния политик Герт Вилдерс, съперник на Рюте след подадената оставка от външния министър Халбе Зейлстра.

препоръчано

Правителството остава на власт след като само 43-ма депутати подкрепиха вота, а 101 бяха против.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов: Агенцията за закрила на детето да се самосезира за министър Дечев, поставил под риск 9-годишната си дъщеря (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов: Агенцията за закрила на детето да се самосезира за министър Дечев, поставил под риск 9-годишната си дъщеря (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК