ГОРЕЩО
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ИЗПРЕВАРВАЩО В ПИК! Един от ръководителите на "България Може": Радев е казал на Кузман Илиев, че ще е мандатоносител
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Холандският АДО Ден Хааг натиска Левски да преведе парите от трансфера на Гари Родригес в испанския Елче, които му се полагат. Холандците имат право на 20% от трансферната сума. Сините прибраха 575 000 евро за холандското крило и трябва да преведат над 100 000 евро на АДО.
препоръчано
Гари имаше по-добра оферта от Лудогорец, но съпротивата на феновете доведе до отхвърлянето й. В Левски Родригес дойде от втородивизионния Дордрехт, където играеше като преотстъпен от АДО. Гари все още не е дебютирал за новия си тим Елче, макар да попада неизменно в групата.
ОБРАТ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА! Левски зачеркна лаком футболист
5886
преди 51 минути
Чех ще надува свирката на мача на годината за Лудогорец срещу Ница
4512
преди 3 часа
МЕДИИТЕ В ЕГИПЕТ ГЪРМЯТ: Сангаре се разбра с местен гранд
8150
преди 4 часа
БОМБА ОТ “АРМИЯТА“: ЦСКА продава Ето’о за 3 млн. евро
11225
преди 7 часа


