ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Холи Бери показа, че животът продължава, след като се появи за първи път на червения килим след раздялата си с френския актьор Оливие Мартинес.
Актрисата, която играе заедно с Пиърс Броснан в „Die Another Day” се присъедини към Наоми Харис в „Бонд Трибют” във вторник вечерта с асиметрична и широка синя рокля. Но най-забелязващата се част от тоалета й беше пръстенът на лявата й ръка, но той не беше сватбената й халка, а красиво бижу от сребро и черни камъни.
В понеделник актрисата беше забелязана за първи път без златната си брачна халка на пръста си.
Бери и Мартинес се ожениха през юли 2013 година. Те имат 2-годишен син, Maceo. За Холи Бери това беше трети брак.
препоръчано
свързани новини
Холи Бери се развежда за трети път
11277
на 29.10.2015
КАЗА "ДА": Майли Сайръс се сгоди
29728
на 03.12.2025
Дженифър Лопес прибра 2 милиона долара от сватба
49956
на 27.11.2025
Отдават почит към Фреди Меркюри с нова монета
19005
на 18.11.2025
КРАЯТ Е ВСЕ ПО-БЛИЗО: Меган напуска Хари, той се връща у дома
130045
на 24.10.2025


